Usługi

Projekty wnętrz

Głównym obszarem naszej działalności jest aranżacja wnętrz dla indywidualnych inwestorów i firm. Nie lubimy zamykać się w czterech ścianach więc ze swoimi pomysłami wychodzimy poza mury, tworząc elewacje oraz otoczenie dla Waszych domów. Wykonujemy plany remontowe nieruchomości na sprzedaż, tak aby podnieść jej estetykę, a tym samym wartość.

Działamy głównie na terenie Podkarpacia oraz Małopolski, jednak z chęcią wyruszymy dalej rozpocząć nową projektową przygodę. Pracujemy zdalnie, więc jeżeli mieszkasz za granicą to możemy konsultować się z Tobą tylko za pomocą internetu. Wykonując projekty „pod klucz” stworzyliśmy bazę wykonawców i specjalistów z różnych dziedzin. Ciągle pracujemy nad jej poszerzeniem tak żeby nasi klienci mieli możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty dla siebie. Każda oferta sporządzana jest indywidualnie, na podstawie przesłanych przez inwestora wytycznych lub po wstępnej rozmowie - tym samym cena dopasowywana jest do potrzeb i możliwości klienta.

Poniżej zestawiliśmy warianty projektowe z zakresem naszych działań.

Co możemy Wam zaoferować?


Projekt Koncepcyjny.

• Inwentaryzacja, dokumentacja fotograficzna, konsultacje projektowe.
• Propozycje układu funkcjonalnego z wstępnym rozmieszczeniem mebli i innych głównych elementów wyposażenia – rzuty 2D w skali, szkice, uproszczone wizualizacje.
• Profesjonalne wizualizacje aranżacji – z odpowiednimi materiałami, kolorystyką i produktami.
• Klient podejmuje się samodzielnego dobierania materiałów wykończeniowych.


Konsultacje / Sesje zakupowe.

Pracujesz poza granicami kraju? Często wyjeżdżasz lub po prostu nie masz czasu ani głowy zająć się remontem?
Oferta jest idealna dla Ciebie. Wykonamy dla Ciebie nie tylko projekt ale również znajdziemy odpowiednich fachowców, zorganizujemy plan remontu, zamówimy i dostarczymy materiały. Dopilnujemy aby efekt końcowy był adekwatny do efektu z wizualizacji.


Projekt Kompleksowy.

• Inwentaryzacja, dokumentacja fotograficzna, konsultacje projektowe.
• Propozycje układu funkcjonalnego z wstępnym rozmieszczeniem mebli i innych głównych elementów wyposażenia – rzuty 2D w skali, szkice, uproszczone wizualizacje.
• Rzut obiektu w skali 1:50.
• Projekt oświetlenia w raz z usytuowaniem gniazdek wtykowych i włączników światła.
• Projekt ułożenia i łączenia posadzek.
• Projekt sufitów podwieszanych, zabudowy meblowej, itp.
• Widoki i przekroje ścian z wyposażeniem, kolorystyką i doborem materiałów (tapeta, okładzina kamienna, drewno itd.) z wymiarami dobór i zestawienie materiałów.
• Rozmieszczenie punktów wyjściowych dla instalacji wodno-kanalizacyjnej łazienki i kuchni w postaci rzutu poziomego.
• Zestawienie powierzchni – ilość najważniejszych materiałów wykończeniowych.
• Wizualizacje aranżacji obrazujące rozwiązania estetyczne, materiałowe, kolorystyczne i oświetleniowe.
• Współpraca w zakresie doradztwa wykonawczego oraz konsultacje.
• Kosztorys z szacowaną ceną, wykaz użytych materiałów, nazwa, firma i sugerowane miejsce zakupu.


Projekt Pod Klucz.

Pracujesz poza granicami kraju? Często wyjeżdżasz lub po prostu nie masz czasu ani głowy zająć się remontem?
Oferta jest idealna dla Ciebie. Wykonamy dla Ciebie nie tylko projekt ale również znajdziemy odpowiednich fachowców, zorganizujemy plan remontu, zamówimy i dostarczymy materiały. Dopilnujemy aby efekt końcowy był adekwatny do efektu z wizualizacji.Tak Powstaje Projekt


Cały proces projektowania odbywa się według stałego schematu, niezależnie od rodzaju wykonywania projektu i opisać go można w 4 etapach.

I - Konsultacje.

Pierwsze spotkanie to czysta przyjemność. Pokazujemy swoim przyszłym klientom projekty oraz ich realizacje. Ustalamy formę współpracy. Sprawdzamy oczekiwania i preferencje. Rozmawiamy o stylach, kolorach i materiałach. Staramy się przeprowadzić szczegółowy wywiad, który ułatwi nam w przyszłości stworzyć projekt idealny.

II - Inwentaryzacja.

Dokonujemy szczegółowego pomiaru oraz - za pozwoleniem inwestora, wykonujemy dokumentację fotograficzną. Zgromadzone materiały posłużą nam do przygotowania dokładnej wyceny (chyba, że wycena wykonywana była wcześniej na podstawie przesłanych materiałów) oraz do określenia ewentualnych zmian funkcjonalnych.

III - Praca Nad Projektem.

Pora na wstępy projekt koncepcyjny – rozplanowanie, kolorystyka oraz styl. Przesyłamy materiały na maila lub zapraszamy do biura aby omówić poszczególne elementy. Po konsultacjach i uwzględnieniu wszystkich uwag wykonujemy profesjonalną wizualizację wnętrza uwzględniającą niemal każdy szczegół. Pełna akceptacja umożliwia nam przejście do etapu końcowego.

IV - Projekt Wykonawczy.

Jest to Ostatni etap w którym na podstawie wizualizacji wykonujemy rysunki techniczne dla wykonawców, sporządzamy listę materiałów z uwzględnieniem cen oraz ilości poszczególnych produktów.


Najczęściej Zadawane Pytania


Ile trwa wykonanie projektu?

Wszystko zależy od tego jaki wariant projektowy został wybrany oraz ile pomieszczeń jest do zaaranżowania. Najważniejszy okazuje się kontakt z klientem – im częściej się widujemy, im szybciej dostajemy odpowiedź tym szybciej projekt trafia do Państwa rąk. Zdarzają się sytuacje w których czas oczekiwania jest dłuższy ze względu na ilość wykonywanych przez nas projektów w tym czasie. Informujemy wtedy o możliwych opóźnieniach lub dłuższym czasie realizacji. Orientacyjny czas podajemy na spotkaniu lub podczas rozmowy telefonicznej.


Kiedy zamówić projekt?

Im wcześniej tym lepiej! Zarezerwowanie terminu nic nie kosztuje, a Ty zyskujesz pewność, że będziemy gotowi do pracy kiedy będziesz tego potrzebować. Idealnie jest jeżeli mamy możliwość pojawienia się wcześniej na budowie – przed rozpoczęciem prac instalatorów elektrycznych itp. zyskujemy wtedy całkowitą dowolność, która pozwoli nam znaleźć najlepsze rozwiązanie funkcjonalne unikając tym samym kosztownych przeróbek.


Ile kosztuje projekt?

Na cenę projektu ma wpływ powierzchnia, rodzaj pomieszczenia oraz zakres naszych obowiązków. Pamiętać należy, że skorzystanie z usług projektanta – pomimo dodatkowych kosztów może okazać się tańszym rozwiązaniem niż samodzielna próba zaaranżowania mieszkania. Wnętrza aranżujemy według ustalonego budżetu co pozwoli zestawić ze sobą materiały o optymalnej cenie i możliwie najlepszej jakości.