Loading...
Skip to Content

Pytania i odpowiedzi

Ta sekcja niebawem ulegnie rozbudowie
Ile trwa wykonanie projektu?
Wszystko zależy od tego jaki wariant projektowy został wybrany oraz ile pomieszczeń jest do zaaranżowania. Najważniejszy okazuje się kontakt z klientem – im częściej się widujemy, im szybciej dostajemy odpowiedź tym szybciej projekt trafia do Państwa rąk. Zdarzają się sytuacje w których czas oczekiwania jest dłuższy ze względu na ilość wykonywanych przez nas projektów w tym czasie. Informujemy wtedy o możliwych opóźnieniach lub dłuższym czasie realizacji. Orientacyjny czas podajemy na spotkaniu lub podczas rozmowy telefonicznej.
Kiedy zamówić projekt?
Im wcześniej tym lepiej! Zarezerwowanie terminu nic nie kosztuje, a Ty zyskujesz pewność, że będziemy gotowi do pracy kiedy będziesz tego potrzebować. Idealnie jest jeżeli mamy możliwość pojawienia się wcześniej na budowie – przed rozpoczęciem prac instalatorów elektrycznych itp. zyskujemy wtedy całkowitą dowolność, która pozwoli nam znaleźć najlepsze rozwiązanie funkcjonalne unikając tym samym kosztownych przeróbek.
Ile kosztuje projekt?
Na cenę projektu ma wpływ powierzchnia, rodzaj pomieszczenia oraz zakres naszych obowiązków. Pamiętać należy, że skorzystanie z usług projektanta – pomimo dodatkowych kosztów może okazać się tańszym rozwiązaniem niż samodzielna próba zaaranżowania mieszkania. Wnętrza aranżujemy według ustalonego budżetu co pozwoli zestawić ze sobą materiały o optymalnej cenie i możliwie najlepszej jakości.
Jeśli masz inne pytania lub chcesz otrzymać indywidualną ofertę skontaktuj się z nami.